Αναπτυξιακά Πρωταθλήματα ΟΠΑΠ 2017-18

Κατηγορία / Όμιλος / Φάση

Ομάδες

Πρόγραμμα /
Αποτελέσματα

Βαθμολογία

Κ18 Αγόρια Α' Ομιλος

Ολυμπιάς Φρ., Ομόνοια, Ε.Ν.Π., Αποέλ, Ολυμπιάς Ν., ΑΕ Καραβά, Ανόρθωσις

Κ18 Αγόρια Β' Ομιλος

Αναγέννηση Δ., Α.Ο.Διόνυσος, Νέα Σαλαμίνα, Φοίνικας, Εθνικός Λ., Παφιακός

Κ18 Αγόρια Τελική Φάση

Κ18 Κορίτσια Α' Ομιλος

Φοίνικας, Άρης Π., Εθνικός Λ., Μαραθώνας, Απόλλων

Κ18 Κορίτσια Β' Ομιλος

Πανιδαλιακός, Δικέφαλος Γ., Αναγέννηση, Αχιλλέας Κ., Ανόρθωση

Κ18 Κορίτσια γ' Ομιλος

Παφιακός, Ε.Ν.Α.ΑΘ., Νέα Σαλαμίνα, ΑΕΚ Λάρνακας

Κ18 Κορίτσια Δ' Ομιλος

ΑΕΛ, Ανόρθωση (πετ), Ομόνοια, Ροτσίδης, Ολυμπιάδα Ν.

Κ18 Κορίτσια Τελική Φάση

Κ16 Αγόρια Α' Ομιλος

Λέοντας, Αναγέννηση, Ολυμπιάς Φρ., Ε.Ν.Π., Ολυμπιάδα Ν., Φοίνικας, Ανόρθωσις

Κ16 Αγόρια Β' Ομιλος

Νέα Σαλαμίνα, ΑΠΟΚ, Παφιακός, Άρης Πολ., Εθνικός Λ., Α.Ο. Διόνυσος

Κ16 Αγόρια Τελική Φάση

Κ16 Κορίτσια Α' Ομιλος

Παφιακός, Ε.Ν.Π., ΑΕΚ Λάρνακας, Μαραθώνας, Α.Ο.Διόνυσος

Κ16 Κορίτσια Β' Ομιλος

Απόλλων, Ε.Ν.Α.ΑΘ., Εθνικός Λ. Ροτσίδης, Ομόνοια, Φοίνικας

Κ16 Κορίτσια Γ' Ομιλος

Ανόρθωση, ΑΕΛ, Δικέφαλος Γ., Αχιλλέας Κ., ΟΛυμπιάδα Ν.

Κ16 Κορίτσια Δ' Ομιλος

Ανόρθωση (πετ), Λέοντας, Πανιδαλιακός, ΘΟΙ Αυγόρου, Αναγέννηση, Νέα Σαλαμίνα

Κ16 Κορίτσια Τελική Φάση

Κ14 Αγόρια Α' Ομιλος

Λέοντας, Αναγέννηση, Ολυμπιάς Φρ. Ε.Ν.Π., Ολυμπιάδα Ν., Φοίνικας, Ανόρθωσις

Κ14 Αγόρια Β' Ομιλος

Νέα Σαλαμίνα, ΑΠΟΚ, Παφιακός, Άρης Πολ., Εθνικός Λ., Α.Ο. Διόνυσος

Κ14 Αγόρια Τελική Φάση

Κ14 Κορίτσια Α' Ομιλος

Παφιακός, Ε.Ν.Π., ΑΕΚ Λάρνακας, Ολυμπιάς, Φρ., Μαραθώνας, Α.Ο. Διόνυσος

Κ14 Κορίτσια Β' Ομιλος

Απόλλων, Ε.Ν.Α.ΑΘ., Εθνικός Λ. Ροτσίδης, Ομόνοια, Φοίνικας

Κ14 Κορίτσια Γ' Ομιλος

Ανόρθωση, ΑΕΛ, ΑΠΟΚ, Δικέφαλος Γ., Αχιλλέας Κ., ΟΛυμπιάδα Ν.

Κ14 Κορίτσια Δ' Ομιλος

Ανόρθωση (πετ), Λέοντας, Πανιδαλιακός, ΘΟΙ Αυγόρου, Αναγέννηση, Νέα Σαλαμίνα

Κ14 Κορίτσια Τελική Φάση

Νέα

Αποτελέσματα Ανα Αγωνιστική

U14 / ΑΝΤΡΕΣ

ΛΕΟΝΤΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ Π. (Λυκ. Λειβαδιών) 10:00
2-0 (25-12, 25-16)

ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Ν. (Θεμιστόκλειο) 14:00
2-0 (25-07, 25-08)

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δ. – ΟΛΥΜΠΙΑΣ Φ. (Δερύνειας) 13:00
2-1 (22-25, 25-20, 15-11)

ΠΑΦΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΚ (Αγ. Θεοδώρου) 11:00

ΕΘΝΙΚΟΣ Λ. – Ν. ΣΑΛΑΜΙΝΑ (Γυμν. Λατσιών) 14:00
2-0 (26-24, 25-23)

U16 / ΑΝΤΡΕΣ

ΛΕΟΝΤΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ Π. (Λυκ. Λειβαδιών) 11:00
0-2 (09-25, 14-25)

ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Ν. (Θεμιστόκλειο) 15:00
2-0 (25-12, 25-13)

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δ. – ΟΛΥΜΠΙΑΣ Φ. (Δερύνειας) 14:00
1-2 (25-23, 16-25, 13-15)

ΠΑΦΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΚ (Αγ. Θεοδώρου) 12:00

ΕΘΝΙΚΟΣ Λ. – Ν. ΣΑΛΑΜΙΝΑ (Γυμν. Λατσιών) 13:00
2-0 (25-18, 25-21)

Α.Ο.ΔΙΟΝΥΣΟΣ – ΑΡΗΣ Π. (Έμπας) 14:00
1-2 (25-20, 23-25, 13-15)

U18 / ΑΝΤΡΕΣ

Δεν υπάρχει προγραμματισμένη αγωνιστική.

U14 / ΓΥΝΑΙΚΕΣ

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΠΑΦΙΑΚΟΣ (Λυκ. Βεργίνας) 11:00
0-2 (20-25, 27-29)

Ε.Ν.Α.ΑΘ. – ΦΟΙΝΙΚΑΣ Π. (Αγ. Αθανασίου) 10:30
2-0  (25-12, 25-15)

ΑΠΟΛΛΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ Λ. Γηπ. (Απόλλων) 14:00
2-0 (25-08, 25-07)

ΡΟΤΣΙΔΗΣ Μ. – ΟΜΟΝΟΙΑ Γηπ. (Κοκκινοτριμιθιάς) 11:00
0-2 (23-25, 18-25)

ΑΠΟΚ – ΑΕΛ Γηπ. (Πανεπιστημίου) 13:00
0-2 (12-25, 05-25)

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δ. – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ/ΠΕΤ (Δερύνεια) 11:00
0-2 (17-25, 13-25)

ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ. – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Γηπ. (Παλλουριώτισσας) 12:30
0-2 (11-25, 23-25)

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Ν. – ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ Γ. Γηπ. (Νεαπ. Επιστροφή) 11:30
2-1 (25-17, 25-27, 15-11)

ΠΑΝΙΔΑΛΙΑΚΟΣ – ΛΕΟΝΤΑΣ Λ. Γηπ. (Ιδαλίου) 14:00
2-0 (25-14, 25-16)

Ν. ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΘΟΙ ΑΥΓΟΡΟΥ (Αγ, Νεοφύτου) 12:00
2-0 (25-05, 25-14)

U16 / ΓΥΝΑΙΚΕΣ

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΠΑΦΙΑΚΟΣ (Βεργίνας) 12:00
0-2 (08-25, 20-25)

Ε.Ν.Α.ΑΘ. – ΦΟΙΝΙΚΑΣ Π. (Αγ. Αθανασίου) 11:30
2-0 (25-07, 25-15)

ΑΠΟΛΛΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ Λ. (Απόλλων) 15:00
2-0 (25-18, 25-18)

ΡΟΤΣΙΔΗΣ Μ. – ΟΜΟΝΟΙΑ (Κοκκινοτριμιθιάς) 12:00
1-2 (19-25,  25-21, 13-15)

ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ. – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ (Παλλουριώτισσας) 13:30
0-2 (15-25, 21-25)

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Ν. – ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ Γ. Γηπ. (Νεαπ. Επιστροφή) 12:30
0-2 (17-25, 11-25)

ΠΑΝΙΔΑΛΙΑΚΟΣ – ΛΕΟΝΤΑΣ Λ. (Ιδαλίου) 15:00
2-0 (25-11, 25-11)

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δ. – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ/ΠΕΤ (Δερύνειας) 12:00
0-2 (08-25, 14-25)

Ν. ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΘΟΙ ΑΥΓΟΡΟΥ (Αγ. Νεοφύτου) 13:00
2-0 (25-10, 25-17)

U18 / ΓΥΝΑΙΚΕΣ

Δεν υπάρχει προγραμματισμένη αγωνιστική.


Αναλυτικά Προγράμματα, Αποτελέσματα και Βαθμολογίες Αναπτυξιακών