Ορισμοί διαιτητών αντρών/γυναικών 2017

 

Τελευταία ενημέρωση:  21/10/2017  13:44

Η Επιτροπή Διαιτησίας όρισε την 18/10/2017 τους πιο κάτω διαιτητές, σημειωτές:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΠΑΠ Α’ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Τρίτη 24.10.2017

  1. ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΑΕΛ – ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Ν. Γηπ. Αέλ, ώρα: 20:00
    Διαιτητές: Μ. ΑΝΤΩΡΚΑΣ – Κ. ΚΟΓΙΩΝΗΣ
    Επόπτες: Α. ΑΝΤΩΝΙΟΥ – Κ. ΠΥΘΑΡΙΔΗΣ
    Σημειωτής: Δ. ΠΕΤΡΟΥ      Β. Σημειωτής: Α. ΠΕΤΡΟΥ
    Παρατηρητής:  
  2. ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΘΟΙ ΑΥΓΟΡΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Λ. Γηπ. Τεχν. Σχολή Αυγόρου, ώρα: 20:00
    Διαιτητές: Μ. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ – Μ. ΚΟΚΚΩΝΗ
    Επόπτες:
    Σημειωτής: Α. ΚΥΡΙΑΚΟΥ      Β. Σημειωτής:
    Παρατηρητής: 
  3. ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ – ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ Γηπ. Αθλ. Κεντ. Ανόρθωσις, ώρα: 20:00
    Διαιτητές: Α. ΔΑΝΙΗΛ – Χ. ΜΑΙΦΟΣΙΗΣ
    Επόπτες: Β. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – Κ. ΣΤΕΦΑΝΗ
    Σημειωτής: Ι. ΚΚΟΛΟΥ      Β. Σημειωτής: Ι. ΤΟΦΗΣ
    Παρατηρητής: Π. ΤΟΦΗΣ
  4. ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δ. – ΑΠΟΛΛΩΝ Γηπ. Δερύνειας, ώρα: 20:00
    Διαιτητές: Γ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ – Δ. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
    Επόπτες: Μ. ΛΕΛΛΑΣ – Χ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
    Σημειωτής: Σ. ΖΑΝΕΤΤΟΥ      Β. Σημειωτής: Μ. ΚΑΣΙΟΥΡΗ

    Παρατηρητής: 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΠΑΠ Α’ ΑΝΤΡΩΝ
Παρασκευή 20.10.2017

  1. ΑΝΤΡΩΝ: ΠΑΦΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΕΛ, Γηπ. Αφροδίτη, ώρα: 20:00
    Διαιτητές: Χ. ΜΑΙΦΟΣΙΗΣ – Μ. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
    Επόπτες: Α. ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ – Κ. ΚΥΡΙΑΚΟΥ
    Σημειωτής: Ν. ΦΛΟΥΡΗ Β.      Σημειωτής: Χ. ΚΚΕΛΗ
    Παρατηρητής: Γ. ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ
  2. ΑΝΤΡΩΝ: ΟΛΥΜΠΙΑΣ Φ. – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δ., Γηπ. Φ. Πίττα, ώρα: 20:00
    Διαιτητές: Γ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ – Σ. ΚΑΡΚΙΔΗΣ
    Επόπτες: Μ. ΛΕΛΛΑΣ – Α. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
    Σημειωτής: Α. ΜΑΡΚΟΥ      Β. Σημειωτής: Φ. ΣΤΕΚΑ
    Παρατηρητής:   
  3. ΑΝΤΡΩΝ: Ν. ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ, Γηπ. Σπ. Κυπριανού, ώρα: 20:00
    Διαιτητές: Α. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ – Α. ΔΑΝΙΗΛ
    Επόπτες: Σ. ΣΤΑΥΡΟΥ – Γ. ΠΑΥΛΟΥ
    Σημειωτής: Ε. ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΟΥ              Β. Σημειωτής: Μ. ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ
    Παρατηρητής: Π. ΤΟΦΗΣ  

Η Επιτροπή Διαιτησίας όρισε την 13/10/2017 τους πιο κάτω διαιτητές, σημειωτές:

2018 CEV Volleyball Champions League – Men
Τετάρτη 18.10.2017

  1. ΑΝΤΡΩΝ: OMONIA BIJELO POLJE, Γηπ. Ελευθερία, ώρα: 18:45
    Διαιτητές:
    R. BENSIMONT. POP
    Επόπτες: Β. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – Δ. ΚΟΥΚΟΥΝΗΣ – Σ. ΦΛΟΥΡΗ – Κ. ΣΤΕΦΑΝΗ
    Σημειωτής: Π. ΘΕΟΔΩΡΟΥ                    Β. Σημειωτής: Α. ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗ
    Αναπληρωματικός διαιτητής: Α. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
    Παρατηρητής: Π. ΜΠΑΚΟΔΗΜΟΣ  

Η Επιτροπή Διαιτησίας όρισε την 06/10/2017 τους πιο κάτω διαιτητές, σημειωτές:

ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΠ ΟΠΑΠ ΑΝΤΡΩΝ
Δευτέρα 09.10.2017

01. ΑΝΤΡΩΝ: ΟΜΟΝΟΙΑ – ΠΑΦΙΑΚΟΣ Γηπ. Απόλλων, ώρα: 20:15
Διαιτητές: Α. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ – Χ. ΜΑΙΦΟΣΙΗΣ
Επόπτες: Ν. ΑΝΤΩΝΙΟΥ – Σ. ΣΤΑΥΡΟΥ
Σημειωτής: Π. ΘΕΟΔΩΡΟΥ               Β. Σημειωτής: Ε. ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΟΥ
Παρατηρητής: Γ. ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ

 

Τελευταία ενημέρωση:  11/10/2017  16:00

Η Επιτροπή Διαιτησίας όρισε την 11/10/2017 τους πιο κάτω διαιτητές, σημειωτές:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΠΑΠ Α’ ΑΝΤΡΩΝ
Παρασκευή 13.10.2017

  1. ΑΝΤΡΩΝ: Ν. ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΟΜΟΝΟΙΑ, Γηπ. Σπ. Κυπριανού, ώρα: 20:00
    Διαιτητές: Χ. ΜΑΙΦΟΣΙΗΣ – Α. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
    Επόπτες: Ν. ΑΝΤΩΝΙΟΥ – Ι. ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ
    Σημειωτής: Π. ΘΕΟΔΩΡΟΥ Β. Σημειωτής: Μ. ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ
    Παρατηρητής: Γ. ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ
  2. ΑΝΤΡΩΝ: ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΣ Φ., Γηπ. Θεμιστόκλειο, ώρα: 20:00
    Διαιτητές: Α. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ – Μ. ΑΝΤΩΡΚΑΣ
    Επόπτες: Γ. ΠΑΥΛΟΥ – Α. ΑΝΤΩΝΙΟΥ
    Σημειωτής: Ε. ΣΙΑΠΑΝΗ Β. Σημειωτής: Δ. ΠΕΤΡΟΥ
    Παρατηρητής:

  3. ΑΝΤΡΩΝ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δ. – ΠΑΦΙΑΚΟΣ, Γηπ. Δερύνειας, ώρα: 20:00
    Διαιτητές: Α. ΔΑΝΙΗΛ – Μ. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
    Επόπτες: Δ. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ – Μ. ΚΟΚΚΩΝΗ
    Σημειωτής: Μ. ΚΑΣΙΟΥΡΗ      Β. Σημειωτής: Φ. ΣΤΕΚΑ
    Παρατηρητής: Π. ΤΟΦΗΣ
  4. ΑΝΤΡΩΝ: ΑΠΟΕΛ – ΑΕΚΑΡΑΒΑ, Γηπ. Λευκόθεο, ώρα: 20:00
    Διαιτητές: Γ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ – Σ. ΠΑΥΛΙΔΗΣ
    Επόπτες: Β. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – Κ. ΣΤΕΦΑΝΗ
    Σημειωτής: Ι. ΤΟΦΗΣ Β. Σημειωτής: Α. ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗ
    Παρατηρητής:

 

ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΠ ΟΠΑΠ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Τρίτη 17.10.2017

  1. ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ Γηπ. Λευκόθεο, ώρα: 20:00
    Διαιτητές: Γ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ – Α. ΔΑΝΙΗΛ
    Επόπτες: Δ.. ΚΟΥΚΟΥΝΗΣ – Σ. ΦΛΟΥΡΗ
    Σημειωτής: Σ. ΚΑΙΜΑΚΛΙΩΤΟΥ Β. Σημειωτής: Α. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ
    Παρατηρητής: Π. ΤΟΦΗΣ

Attachment

Leave a Comment

20.10.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Φώτη Πίττα ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΦΡ. 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 3 20.10.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Σπ. Κυπριανού ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΣ 3 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ 0 09.10.17 8:15 pm Σούπερ Καπ Ανδρών Απόλλων ΟΜΟΝΟΙΑ 3 ΠΑΦΙΑΚΟΣ 2 13.10.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Σπ. Κυπριανού ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΣ 1 ΟΜΟΝΟΙΑ 3 13.10.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Λευκόθεο ΑΠΟΕΛ 3 ΑΕ ΚΑΡΑΒΑ 0 13.10.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Δερύνειας ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 1 ΠΑΦΙΑΚΟΣ 3 13.10.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Θεμιστόκλειο ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ 3 ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΦΡ. 1 17.10.17 8:00 pm Σούπερ Καπ Γυναικών Λευκόθεο ΑΠΟΛΛΩΝ 1 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ 3 24.10.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών Δερύνειας ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝ 24.10.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών Αθλ.Κέντρο Ανόρθ. AΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 24.10.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών Τεχν. Σχ. Αυγόρου ΘΟΙ ΑΥΓΟΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Λ. 24.10.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών ΑΕΛ ΑΕΛ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Ν. 27.10.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Δερύνειας ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΣ 27.10.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Θεμιστόκλειο ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 27.10.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Λευκόθεο ΑΠΟΕΛ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΦΡ. 27.10.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Σπ. Κυπριανού ΑΕ ΚΑΡΑΒΑ ΠΑΦΙΑΚΟΣ