Κυπριακή Ομοσπονδία Πετοσφαίρισης

ΠΑΦΙΑΚΟΣ

Leagues
Σούπερ Καπ Ανδρών, ΟΠΑΠ Α' Ανδρων, Κ14 Αγόρια Δ' Ομιλος, Κ16 Αγόρια Δ' Ομιλος, Κ18 Αγόρια Ημιτελική Φάση 1ος Όμιλος (Θέσεις 1-8), Κ18 Αγόρια Γ' Ομιλος, Κύπελλο ΟΠΑΠ A' Ανδρών
Seasons
2019-2020
Έδρα

Ημερομ.ΈδραΑποτέλεσμαΕκτός ΈδραςΏραΚατηγορίαΓήπεδο
Κ18 Αγόρια Γ' Ομιλος
Σούπερ Καπ Ανδρών
Κ18 Αγόρια Γ' Ομιλος
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Κ14 Αγόρια Δ' Ομιλος
Κ16 Αγόρια Δ' Ομιλος
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Κ18 Αγόρια Γ' Ομιλος
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Κ14 Αγόρια Δ' Ομιλος
Κ16 Αγόρια Δ' Ομιλος
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Κ18 Αγόρια Γ' Ομιλος
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Κ18 Αγόρια Ημιτελική Φάση 1ος Όμιλος (Θέσεις 1-8)
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Κ14 Αγόρια Δ' Ομιλος
Κ16 Αγόρια Δ' Ομιλος
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Κ18 Αγόρια Ημιτελική Φάση 1ος Όμιλος (Θέσεις 1-8)
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Κ14 Αγόρια Δ' Ομιλος
Κ16 Αγόρια Δ' Ομιλος
Κ18 Αγόρια Ημιτελική Φάση 1ος Όμιλος (Θέσεις 1-8)
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Κ18 Αγόρια Ημιτελική Φάση 1ος Όμιλος (Θέσεις 1-8)
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Κ18 Αγόρια Ημιτελική Φάση 1ος Όμιλος (Θέσεις 1-8)
Κ18 Αγόρια Ημιτελική Φάση 1ος Όμιλος (Θέσεις 1-8)

Αναπτυξιακά Κ18 Αγόρια Γ΄ Ομιλος

Θ.ΌνομαΒΑγ.ΝΗΣΥΣΚΣ(Δ)Σ(Γ)ΠΥΠΚΠ(Γ)3-03-13-22-31-30-3
1124401211112.0003252131.526310000
264227701.0002933000.977110011
30404112-110.0832153200.672000013

Αναπτυξιακά Κ16 Αγόρια Δ΄ Ομιλος

Θ.ΌνομαΒΑγ.ΝΗΣΥΣΚΣ(Δ)Σ(Γ)ΠΥΠΚΠ(Δ)Π(Γ)1-20-22-12-0
121102020.0005027231.8520001
221102020.0005034161.4710001
3220204-40.00061100-390.6100200

Αναπτυξιακά Κ14 Αγορια Δ΄ ομιλος

Θ.ΌνομαΒΑγ.ΝΗΣΥΣΚΣ(Δ)Σ(Γ)ΠΥΠΚΠ(Γ)1-20-22-12-0
142204134.000107791.3540011
2110112-10.50051570.8951000
3110102-20.00028500.5600100

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α' ΑΝΔΡΩΝ

Θ.ΌνομαΒΑγ.ΝΗΣΥΣΚΣ(Δ)Σ(Γ)ΠΥΠΚΠ(Δ)Π(Γ)3-03-13-22-31-30-3
113550154113.750430356741.208302000
21154113582.600426345811.235301010
31153213851.625462433291.067120200
48532111011.10044644421.005102101
57523111101.000442472-300.936101210
67523811-30.72743843801.000020102
73514312-90.250292358-660.816100004
80505215-130.133331421-900.786000023

Πρόγραμμα

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Ελευθερία

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Αφροδίτη

Κ18 Αγόρια Ημιτελική Φάση 1ος Όμιλος (Θέσεις 1-8)
Δερύνεια

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Αφροδίτη

Κ14 Αγόρια Δ' Ομιλος
Αγ.Θεοδώρου

Κ16 Αγόρια
Αγ.Θεοδώρου

Κ16 Αγόρια Δ' Ομιλος
Αγ.Θεοδώρου

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Σπ. Κυπριανού

Κ18 Αγόρια Ημιτελική Φάση 1ος Όμιλος (Θέσεις 1-8)
Αγ.Θεοδώρου

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Αφροδίτη

Κ14 Αγόρια Δ' Ομιλος
Δερύνειας

Κ16 Αγόρια
Δερύνειας

Κ16 Αγόρια Δ' Ομιλος
Δερύνειας

Κ18 Αγόρια Ημιτελική Φάση 1ος Όμιλος (Θέσεις 1-8)
Αγ.Θεοδώρου

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Σπ. Κυπριανού

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Δερύνειας

Κ18 Αγόρια Ημιτελική Φάση 1ος Όμιλος (Θέσεις 1-8)
Αγ.Θεοδώρου

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Αφροδίτη

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Θεμιστόκλειο

Κ18 Αγόρια Ημιτελική Φάση 1ος Όμιλος (Θέσεις 1-8)
Θεμιστόκλειο

Κ18 Αγόρια Ημιτελική Φάση 1ος Όμιλος (Θέσεις 1-8)
Φώτη Πίττα

Αποτέλεσμα

Κ18 Αγόρια Γ' Ομιλος
Αγ.Θεοδώρου

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Αφροδίτη

Κ16 Αγόρια Δ' Ομιλος
Αγ.Θεοδώρου

Κ14 Αγόρια Δ' Ομιλος
Αγ.Θεοδώρου

Κ16 Αγόρια
Αγ.Θεοδώρου

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Αφροδίτη

Κ18 Αγόρια Γ' Ομιλος
Λύκειο Λατσιών

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Λευκόθεο

Κ16 Αγόρια Δ' Ομιλος
Λύκειο Λειβαδιών

Κ14 Αγόρια Δ' Ομιλος
Λύκειο Λειβαδιών

Κ16 Αγόρια
Λύκειο Λειβαδιών

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Αφροδίτη

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Παραλιμνίου

Κ18 Αγόρια Γ' Ομιλος
Γυμνάσιο Έμπας

Σούπερ Καπ Ανδρών
Θεμιστόκλειο

Κ18 Αγόρια Γ' Ομιλος
Αγ.Θεοδώρου

Κ14 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Πανεπιστήμιο

Κ16 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Αγ.Θεοδώρου

Κ14 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Αγ.Θεοδώρου

Κ16 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Δερύνειας

Κ16 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Γυμν.Λατσιών

Κ14 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Γυμν.Λατσιών

Κ14 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Γυμν.Λατσιών

Κ18 Αγόρια (Θέσεις 1-6)
Αγ.Θεοδώρου

Κ16 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Αγ.Θεοδώρου

Κ18 Αγόρια (Θέσεις 1-6)
Αγ.Νεοφύτου

Κ16 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Αγ.Νεοφύτου

Κ14 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Αγ.Νεοφύτου

Κ14 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Αγ.Θεοδώρου

Κ18 Αγόρια (Θέσεις 1-6)
Αγ.Θεοδώρου

Α' Ανδρών (Θέσεις 1-4)
Αφροδίτη

Κ16 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Θεμιστόκλειο

Κ14 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Θεμιστόκλειο

Κ18 Αγόρια (Θέσεις 1-6)
Λύκειο Λατσιών

Α' Ανδρών (Θέσεις 1-4)
Ελευθερία

Κ18 Αγόρια (Θέσεις 1-6)
Θεμιστόκλειο

Κ18 Αγόρια (Θέσεις 1-6)
Αγ.Θεοδώρου

Κ16 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Αγ.Θεοδώρου

Κ14 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Αγ.Θεοδώρου

Α' Ανδρών (Θέσεις 1-4)
Αφροδίτη

Κ18 Αγόρια (Θέσεις 1-6)
Φώτη Πίττα

Κ16 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Φώτη Πίττα

Α' Ανδρών (Θέσεις 1-4)
Λευκόθεο

Κ16 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Αγ.Θεοδώρου

Α' Ανδρών (Θέσεις 1-4)
Αφροδίτη

Κ14 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Αγ.Θεοδώρου

Κ18 Αγόρια (Θέσεις 1-6)
Πύλα

Κ14 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Πύλα

Α' Ανδρών (Θέσεις 1-4)
Λευκόθεο

Κ18 Αγόρια (Θέσεις 1-6)
Αγ.Θεοδώρου

Κ16 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Αγ.Θεοδώρου

Α' Ανδρών (Θέσεις 1-4)
Αφροδίτη

Κ18 Αγόρια (Θέσεις 1-6)
Αφροδίτη

Κύπελλο ΟΠΑΠ A' Ανδρών
Ελευθερία

Κύπελλο ΟΠΑΠ A' Ανδρών
Ελευθερία

Κ16 Αγόρια Γ' Ομιλος
Αγ.Θεοδώρου

Κ14 Αγόρια Γ' Ομιλος
Αγ.Θεοδώρου

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Λύκειο Λατσιών

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Αφροδίτη

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Σπ. Κυπριανού

Κ14 Αγόρια Γ' Ομιλος
Γυμν.Λατσιών

Κ16 Αγόρια Γ' Ομιλος
Γυμν.Λατσιών

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Θεμιστόκλειο

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Ελευθερία

Κ16 Αγόρια Γ' Ομιλος
Αγ.Θεοδώρου

Κ14 Αγόρια Γ' Ομιλος
Αγ.Θεοδώρου

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Αφροδίτη

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Θεμιστόκλειο

Κ16 Αγόρια Γ' Ομιλος
Γυμνάσιο Παραλιμνίου

Κ14 Αγόρια Γ' Ομιλος
Γυμνάσιο Παραλιμνίου

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Αφροδίτη

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Αφροδίτη

Κύπελλο ΟΠΑΠ A' Ανδρών
Αφροδίτη

Κύπελλο ΟΠΑΠ A' Ανδρών
Σπ. Κυπριανού

Κ16 Αγόρια Γ' Ομιλος
Αγ.Θεοδώρου

Κ14 Αγόρια Γ' Ομιλος
Αγ.Θεοδώρου

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Λευκόθεο

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Δερύνειας

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Αφροδίτη

Κ16 Αγόρια Γ' Ομιλος
Νεάπολη-Επιστροφή

Κ14 Αγόρια Γ' Ομιλος
Νεάπολη-Επιστροφή

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Σπ. Κυπριανού

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Αφροδίτη

Κ18 Αγόρια Β' Ομιλος
Γυμνάσιο Ανθούπολης

Κ18 Αγόρια Β' Ομιλος
Αγ.Θεοδώρου

Κ18 Αγόρια Β' Ομιλος
Αγ.Νεοφύτου

Κ18 Αγόρια Β' Ομιλος
Αγ.Θεοδώρου

Κ18 Αγόρια Β' Ομιλος
Νεάπολη-Επιστροφή

Κ18 Αγόρια Β' Ομιλος
Αγ.Θεοδώρου

Κ18 Αγόρια Β' Ομιλος
Φώτη Πίττα

Κ18 Αγόρια Β' Ομιλος
Αφροδίτη

Κ18 Αγόρια Β' Ομιλος
Γυμν.Εμπας

Σούπερ Καπ Ανδρών
Κίτιον

Κ18 Αγόρια Β' Ομιλος
Αφροδίτη

Ευρωπαϊκά
Αφροδίτη

Ευρωπαϊκά

Τουρνουά "Ευάγγελος Φλωράκης"
Αφροδίτη

Τουρνουά "Ευάγγελος Φλωράκης"
Αφροδίτη

Κύπελλο ΟΠΑΠ A' Ανδρών
Αφροδίτη

Κύπελλο ΟΠΑΠ A' Ανδρών
Λευκόθεο

Κύπελλο ΟΠΑΠ A' Ανδρών
Αφροδίτη

Κύπελλο ΟΠΑΠ A' Ανδρών
Σπύρος Κυπριανού

Κ14 Αγόρια Β' Ομιλος
Γυμν.Εμπας

Α' Ανδρών (Θέσεις 1-4)
Αφροδίτη

Α' Ανδρών (Θέσεις 1-4)
Ελευθερία

Κ14 Αγόρια Β' Ομιλος
Γυμν.Λατσιών

Α' Ανδρών (Θέσεις 1-4)
Αφροδίτη

Α' Ανδρών (Θέσεις 1-4)
Αφροδίτη

Κ14 Αγόρια Β' Ομιλος
Πανεπιστήμιο

Α' Ανδρών (Θέσεις 1-4)
Θεμιστόκλειο

Α' Ανδρών (Θέσεις 1-4)
Αφροδίτη

Κ14 Αγόρια Β' Ομιλος
Αγ.Θεοδώρου

Κ14 Αγόρια Β' Ομιλος
Αγ.Θεοδώρου

Ευρωπαϊκά

Κ14 Αγόρια Β' Ομιλος
Αγ.Θεοδώρου

Ευρωπαϊκά

Κ14 Αγόρια Β' Ομιλος
Αγ.Θεοδώρου

Κ14 Αγόρια Β' Ομιλος
Αγ.Νεοφύτου

Ευρωπαϊκά

Ευρωπαϊκά

Α' Ανδρών (Α)
Δερύνειας

Σούπερ Καπ Ανδρών
Απόλλων

Α' Ανδρών (Α)
Αφροδίτη

Α' Ανδρών (Α)
Σπ. Κυπριανού

Α' Ανδρών (Α)
Ελευθερία

Α' Ανδρών (Α)
Αφροδίτη

Α' Ανδρών (Α)
Σπ. Κυπριανού

Α' Ανδρών (Α)
Αφροδίτη

Α' Ανδρών (Α)
Αφροδίτη

Α' Ανδρών (Α)
Λευκόθεο

Α' Ανδρών (Α)
Αφροδίτη

Α' Ανδρών (Α)
Αφροδίτη

Α' Ανδρών (Α)
Φώτη Πίττα

Α' Ανδρών (Α)
Αφροδίτη

Α' Ανδρών (Α)
Θεμιστόκλειο

Scroll to Top