Διοικητικό Συμβούλιο

Δρ Μιχάλης Κρασιάς                                                  Πρόεδρος

Δρ Κώστας Κωνσταντίνου                                         Α’ Αντιπρόεδρος

Χάρης Καράγιας                                                          Β’ Αντιπρόεδρος

Γιάννος Προκοπίου                                                    Γενικός Γραμματέας

Φίλιππος Ορφανός                                                    Ταμίας

Σάββας Χριστοδούλου                                              Βοηθός Γενικός Γραμματέας

Αγάπιος Ανδρέου                                                       Βοηθός Ταμία

Κυριακή Μακρή                                                          Μέλος

Γεωργία Παπαγιάννη                                                Μέλος

Ανδρέας Ηρακλέους                                                  Μέλος

Γαβριήλ Χατζηδαμιανού                                          Μέλος

Γιάννος Γεωργίου                                                      Μέλος

Θεόδωρος Μάρκου                                                   Μέλος

Κώστας Παπαζησίμου                                              Μέλος

Στάθης Ευσταθίου                                                     Μέλος

Στέλιος Μιχαήλ                                                          Μέλος

Φραγκλίνος Ανδρέου                                                Μέλος

Χρίστος Μαλέκκος                                                    Μέλος

Χρίστος Χρίστου                                                        Μέλος

20.10.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Φώτη Πίττα ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΦΡ. 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 3 20.10.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Σπ. Κυπριανού ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΣ 3 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ 0 09.10.17 8:15 pm Σούπερ Καπ Ανδρών Απόλλων ΟΜΟΝΟΙΑ 3 ΠΑΦΙΑΚΟΣ 2 13.10.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Σπ. Κυπριανού ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΣ 1 ΟΜΟΝΟΙΑ 3 13.10.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Λευκόθεο ΑΠΟΕΛ 3 ΑΕ ΚΑΡΑΒΑ 0 13.10.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Δερύνειας ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 1 ΠΑΦΙΑΚΟΣ 3 13.10.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Θεμιστόκλειο ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ 3 ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΦΡ. 1 17.10.17 8:00 pm Σούπερ Καπ Γυναικών Λευκόθεο ΑΠΟΛΛΩΝ 1 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ 3 24.10.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών Δερύνειας ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝ 24.10.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών Αθλ.Κέντρο Ανόρθ. AΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 24.10.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών Τεχν. Σχ. Αυγόρου ΘΟΙ ΑΥΓΟΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Λ. 24.10.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Γυναικών ΑΕΛ ΑΕΛ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Ν. 27.10.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Δερύνειας ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΣ 27.10.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Θεμιστόκλειο ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΟΜΟΝΟΙΑ 27.10.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Λευκόθεο ΑΠΟΕΛ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΦΡ. 27.10.17 8:00 pm Α' Κατηγορία Ανδρών Σπ. Κυπριανού ΑΕ ΚΑΡΑΒΑ ΠΑΦΙΑΚΟΣ