Κυπριακή Ομοσπονδία Πετοσφαίρισης

ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ

Leagues
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων, Κ14 Αγόρια Α' Ομιλος, Κ16 Αγόρια Α' Ομιλος, Κ18 Αγόρια Ημιτελική Φάση 1ος Όμιλος (Θέσεις 1-8), Κ18 Αγόρια Α' Ομιλος, Κύπελλο ΟΠΑΠ A' Ανδρών
Seasons
2019-2020
Έδρα

Ημερομ.ΈδραΑποτέλεσμαΕκτός ΈδραςΏραΚατηγορίαΓήπεδο
Κ18 Αγόρια Α' Ομιλος
Κ18 Αγόρια Α' Ομιλος
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Κ18 Αγόρια Α' Ομιλος
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Κ14 Αγόρια Α' Ομιλος
Κ16 Αγόρια Α' Ομιλος
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Κ18 Αγόρια Α' Ομιλος
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Κ16 Αγόρια Α' Ομιλος
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Κ18 Αγόρια Ημιτελική Φάση 1ος Όμιλος (Θέσεις 1-8)
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Κ18 Αγόρια Ημιτελική Φάση 1ος Όμιλος (Θέσεις 1-8)
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Κ14 Αγόρια Α' Ομιλος
Κ16 Αγόρια Α' Ομιλος
Κ16 Αγόρια Α' Ομιλος
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Κ18 Αγόρια Ημιτελική Φάση 1ος Όμιλος (Θέσεις 1-8)
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Κ18 Αγόρια Ημιτελική Φάση 1ος Όμιλος (Θέσεις 1-8)
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Κ18 Αγόρια Ημιτελική Φάση 1ος Όμιλος (Θέσεις 1-8)
Κ18 Αγόρια Ημιτελική Φάση 1ος Όμιλος (Θέσεις 1-8)

Αναπτυξιακά Κ18 Αγόρια Α΄ Ομιλος

Θ.ΌνομαΒΑγ.ΝΗΣΥΣΚΣ(Δ)Σ(Γ)ΠΥΠΚΠ(Γ)3-03-13-22-31-30-3
112440120120.0003001541.948400000
264226601.0002332430.959200002
30404012-120.0001643000.547000004

Αναπτυξιακά Κ16 Αγόρια Α΄ Ομιλος

Θ.ΌνομαΒΑγ.ΝΗΣΥΣΚΣ(Δ)Σ(Γ)ΠΥΠΚΠ(Γ)1-20-22-12-03-0
142204040.000100561.78600020
232112201.00088721.22201010
3220204-40.000401000.40002000

Αναπτυξιακά Κ14 Αγορια Α΄ ομιλος

Θ.ΌνομαΒΑγ.ΝΗΣΥΣΚΣ(Δ)Σ(Γ)ΠΥΠΚΠ(Γ)1-20-22-12-0
121102112.00063431.4650010
2110112-10.50043630.6831000

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α' ΑΝΔΡΩΝ

Θ.ΌνομαΒΑγ.ΝΗΣΥΣΚΣ(Δ)Σ(Γ)ΠΥΠΚΠ(Δ)Π(Γ)3-03-13-22-31-30-3
120871238152.8757066011051.175412100
2178622110112.100699612871.142402110
317853201281.667721688331.048230210
415853191361.462701669321.048302201
512844181621.12572171921.003202220
6128441416-20.87567967091.013121103
73817321-180.143465585-1200.795100007
80808224-220.083498646-1480.771000026

Πρόγραμμα

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Θεμιστόκλειο

Κ18 Αγόρια Ημιτελική Φάση 1ος Όμιλος (Θέσεις 1-8)
Αγ.Θεοδώρου

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Σπ. Κυπριανού

Κ14 Αγόρια Α' Ομιλος
Θεμιστόκλειο

Κ16 Αγόρια
Θεμιστόκλειο

Κ16 Αγόρια Α' Ομιλος
Θεμιστόκλειο

Κ16 Αγόρια
Ανθούπολης

Κ16 Αγόρια Α' Ομιλος
Ανθούπολης

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Παραλιμνίου

Κ18 Αγόρια Ημιτελική Φάση 1ος Όμιλος (Θέσεις 1-8)
Δερύνεια

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Θεμιστόκλειο

Κ18 Αγόρια Ημιτελική Φάση 1ος Όμιλος (Θέσεις 1-8)
Φώτη Πίττα

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Λευκόθεο

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Θεμιστόκλειο

Κ18 Αγόρια Ημιτελική Φάση 1ος Όμιλος (Θέσεις 1-8)
Θεμιστόκλειο

Κ18 Αγόρια Ημιτελική Φάση 1ος Όμιλος (Θέσεις 1-8)
Θεμιστόκλειο

Αποτέλεσμα

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Δερύνειας

Κ18 Αγόρια Ημιτελική Φάση 1ος Όμιλος (Θέσεις 1-8)
Θεμιστόκλειο

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Αφροδίτη

Κ16 Αγόρια
Θεμιστόκλειο

Κ16 Αγόρια Α' Ομιλος
Θεμιστόκλειο

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Θεμιστόκλειο

Κ18 Αγόρια Α' Ομιλος
Θεμιστόκλειο

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Σπ. Κυπριανού

Κ16 Αγόρια Α' Ομιλος
Λυκ.Αγ.Χαραλάμπους

Κ14 Αγόρια Α' Ομιλος
Λυκ.Αγ.Χαραλάμπους

Κ16 Αγόρια
Γυμνάσιο Έμπας

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Θεμιστόκλειο

Κ18 Αγόρια Α' Ομιλος
Θεμιστόκλειο

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Θεμιστόκλειο

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Ελευθερία

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Θεμιστόκλειο

Κ18 Αγόρια Α' Ομιλος
Γυμνάσιο Παραλιμνίου

Κ18 Αγόρια Α' Ομιλος
Νεάπολη-Επιστροφή

Κ16 Αγόρια (Θέσεις 1-2)
Δερύνειας

Κ16 Αγόρια (Θέσεις 1-2)
Θεμιστόκλειο

Κ14 Αγόρια (Θέσεις 1-2)
Θεμιστόκλειο

Κ14 Αγόρια (Θέσεις 1-2)
Αγ.Νεοφύτου

Κ14 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Πανεπιστήμιο

Κ14 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Πανεπιστήμιο

Κ16 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Θεμιστόκλειο

Κ16 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Αγ.Θεοδώρου

Κ14 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Αγ.Θεοδώρου

Κ16 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Θεμιστόκλειο

Κ14 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Θεμιστόκλειο

Κ16 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Δερύνειας

Κ16 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Γυμν.Λατσιών

Κ14 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Γυμν.Λατσιών

Κ14 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Θεμιστόκλειο

Κ18 Αγόρια (Θέσεις 1-6)
Θεμιστόκλειο

Κ18 Αγόρια (Θέσεις 1-6)
Φώτη Πίττα

Κ16 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Φώτη Πίττα

Κ18 Αγόρια (Θέσεις 1-6)
Θεμιστόκλειο

Κ16 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Θεμιστόκλειο

Κ14 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Θεμιστόκλειο

Κ16 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Θεμιστόκλειο

Κ14 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Θεμιστόκλειο

Κ18 Αγόρια (Θέσεις 1-6)
Αγ.Νεοφύτου

Κ18 Αγόρια (Θέσεις 1-6)
Θεμιστόκλειο

Κ18 Αγόρια (Θέσεις 1-6)
Πύλα

Κ14 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Πύλα

Α' Ανδρών (Θέσεις 5-8)
Σπύρος Κυπριανού

Κ18 Αγόρια (Θέσεις 1-6)
Θεμιστόκλειο

Κ16 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Θεμιστόκλειο

Α' Ανδρών (Θέσεις 5-8)
Θεμιστόκλειο

Κ16 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Αγ.Νεοφύτου

Κ14 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Αγ.Νεοφύτου

Κ18 Αγόρια (Θέσεις 1-6)
Λύκειο Λατσιών

Α' Ανδρών (Θέσεις 5-8)
Σπύρος Κυπριανού

Κ18 Αγόρια (Θέσεις 1-6)
Θεμιστόκλειο

Α' Ανδρών (Θέσεις 5-8)
Σπύρος Κυπριανού

Α' Ανδρών (Θέσεις 5-8)
Θεμιστόκλειο

Κ18 Αγόρια (Θέσεις 1-6)
Αφροδίτη

Κ16 Αγόρια Α' Ομιλος
Θεμιστόκλειο

Κ14 Αγόρια Α' Ομιλος
Θεμιστόκλειο

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Λευκόθεο

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Θεμιστόκλειο

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Δερύνειας

Κ16 Αγόρια Α' Ομιλος
Φώτη Πίττα

Κ14 Αγόρια Α' Ομιλος
Φώτη Πίττα

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Θεμιστόκλειο

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Σπ. Κυπριανού

Κ16 Αγόρια Α' Ομιλος
Λύκειο Λειβαδιών

Κ14 Αγόρια Α' Ομιλος
Λύκειο Λειβαδιών

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Θεμιστόκλειο

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Θεμιστόκλειο

Κ16 Αγόρια Α' Ομιλος
Πύλα

Κ14 Αγόρια Α' Ομιλος
Πύλα

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Θεμιστόκλειο

Κύπελλο ΟΠΑΠ A' Ανδρών
Θεμιστόκλειο

Κύπελλο ΟΠΑΠ A' Ανδρών
Λευκόθεο

Κ16 Αγόρια Α' Ομιλος
Θεμιστόκλειο

Κ14 Αγόρια Α' Ομιλος
Θεμιστόκλειο

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Σπ. Κυπριανού

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Θεμιστόκλειο

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Ελευθερία

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Θεμιστόκλειο

Κ16 Αγόρια Α' Ομιλος
Θεμιστόκλειο

Κ14 Αγόρια Α' Ομιλος
Θεμιστόκλειο

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Λύκειο Λατσιών

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Αφροδίτη

Κ18 Αγόρια Α' Ομιλος
Πύλα

Κ18 Αγόρια Α' Ομιλος
Γυμνάσιο Παραλιμνίου

Κ18 Αγόρια Α' Ομιλος
Θεμιστόκλειο

Κ18 Αγόρια Α' Ομιλος
Δερύνειας

Κ18 Αγόρια Α' Ομιλος
Λευκόθεο

Κ18 Αγόρια Α' Ομιλος
Θεμιστόκλειο

Κ18 Αγόρια Α' Ομιλος
Θεμιστόκλειο

Κ18 Αγόρια Α' Ομιλος
Λύκειο Λατσιών

Κ18 Αγόρια Α' Ομιλος
Θεμιστόκλειο

Κ18 Αγόρια Α' Ομιλος
Θεμιστόκλειο

Κύπελλο ΟΠΑΠ A' Ανδρών
Ελευθερία

Κύπελλο ΟΠΑΠ A' Ανδρών
Θεμιστόκλειο

Κύπελλο ΟΠΑΠ A' Ανδρών
Δερύνεια

Κύπελλο ΟΠΑΠ A' Ανδρών
Θεμιστόκλειο

Α' Ανδρών (Θέσεις 1-4)
Σπύρος Κυπριανού

Α' Ανδρών (Θέσεις 1-4)
Θεμιστόκλειο

Α' Ανδρών (Θέσεις 1-4)
Σπύρος Κυπριανού

Α' Ανδρών (Θέσεις 1-4)
Αφροδίτη

Α' Ανδρών (Θέσεις 1-4)
Θεμιστόκλειο

Α' Ανδρών (Θέσεις 1-4)
Αφροδίτη

Σούπερ Καπ Γυναικών
Λευκόθεο

Α' Ανδρών (Α)
Θεμιστόκλειο

Α' Ανδρών (Α)
Σπ. Κυπριανού

Α' Ανδρών (Α)
Θεμιστόκλειο

Α' Ανδρών (Α)
Θεμιστόκλειο

Α' Ανδρών (Α)
Λευκόθεο

Α' Ανδρών (Α)
Θεμιστόκλειο

Α' Ανδρών (Α)
Αφροδίτη

Α' Ανδρών (Α)
Φώτη Πίττα

Α' Ανδρών (Α)
Θεμιστόκλειο

Α' Ανδρών (Α)
Δερύνειας

Α' Ανδρών (Α)
Ελευθερία

Α' Ανδρών (Α)
Θεμιστόκλειο

Α' Ανδρών (Α)
Σπ. Κυπριανού

Α' Ανδρών (Α)
Θεμιστόκλειο

Scroll to Top