Κυπριακή Ομοσπονδία Πετοσφαίρισης

Πρωταθλήματα
Α' Γυναικών (Κανονική Σεζόν), Κ18 Κορίτσια Γ' Ομιλος, Κύπελλο ΟΠΑΠ A' Γυναικών, Τουρνουά "Ουράνιος Ιωαννίδης"
Seasons
2020-2021
Ομ. Εντός

Πρόγραμμα

Α' Γυναικών (Κανονική Σεζόν)
Απόλλων

Α' Γυναικών (Κανονική Σεζόν)
Λυκ. Πολεμιδιών

Α' Γυναικών (Κανονική Σεζόν)
Αθλ.Κέντρο Ανόρθ.

Κ18 Κορίτσια Γ' Ομιλος
Λυκ. Πολεμιδιών

Α' Γυναικών (Κανονική Σεζόν)
Λυκ. Πολεμιδιών

Α' Γυναικών (Κανονική Σεζόν)
Κίτιον

Α' Γυναικών (Κανονική Σεζόν)
Νεάπολη-Επιστροφή

Α' Γυναικών (Κανονική Σεζόν)
Λυκ. Πολεμιδιών

Α' Γυναικών (Κανονική Σεζόν)
Τεχν.Σχ.Αυγόρου

Α' Γυναικών (Κανονική Σεζόν)
Λυκ. Πολεμιδιών

Α' Γυναικών (Κανονική Σεζόν)
ΑΕΛ

Α' Γυναικών (Κανονική Σεζόν)
Λυκ. Πολεμιδιών

Αποτέλεσμα

Α' Γυναικών (Κανονική Σεζόν)
Λυκ. Πολεμιδιών

Κ18 Κορίτσια Γ' Ομιλος
Λύκειο Βεργίνας

Κ18 Κορίτσια Γ' Ομιλος
Θεμιστόκλειο

Τουρνουά "Ουράνιος Ιωαννίδης"
Λυκ. Πολεμιδιών

Τουρνουά "Ουράνιος Ιωαννίδης"
Νεάπολη-Επιστροφή

Τουρνουά "Ουράνιος Ιωαννίδης"
Λυκ. Πολεμιδιών

Κ16 Κορίτσια 3ος Όμιλος (θέσεις 13-18)
Λύκειο Λειβαδιών

Κ16 Κορίτσια 3ος Όμιλος (θέσεις 13-18)
Πολεμιδιών

Κ16 Κορίτσια 3ος Όμιλος (θέσεις 13-18)
Πολεμιδιών

Κ18 Κορίτσια Τελική Φάση 2ος Όμιλος (Θέσεις 6-10)
Πολεμιδιών

Κ16 Κορίτσια 3ος Όμιλος (θέσεις 13-18)
Κοκκινοτριμιθιάς

Κ16 Κορίτσια 3ος Όμιλος (θέσεις 13-18)
Κοκκινοτριμιθιάς

Κ18 Κορίτσια Τελική Φάση 2ος Όμιλος (Θέσεις 6-10)
Πολεμιδιών

Κ14 Κορίτσια 4ος Όμιλος (θέσεις 19-25)
Πύλα

Κ16 Κορίτσια 3ος Όμιλος (θέσεις 13-18)
Πολεμιδιών

Κ14 Κορίτσια 4ος Όμιλος (θέσεις 19-25)
Αγ.Αθανασίου

Β΄Γυναικών (Θέσεις 1-4)
Πολεμιδιών

Β΄Γυναικών (Θέσεις 1-4)
Θεμιστόκλειο

Κ18 Κορίτσια Τελική Φάση 2ος Όμιλος (Θέσεις 6-10)
Αγ.Νεοφύτου

Κ14 Κορίτσια 4ος Όμιλος (θέσεις 19-25)
Λύκειο Πολεμιδιών

Κ16 Κορίτσια 3ος Όμιλος (θέσεις 13-18)
Λυκ.Λειβαδιών

Κ14 Κορίτσια 4ος Όμιλος (θέσεις 19-25)
Λύκειο Λειβαδιών

Β΄Γυναικών (Θέσεις 1-4)
Πολεμιδιών

Κ16 Κορίτσια 3ος Όμιλος (θέσεις 13-18)
ΑΕΛ

Β΄Γυναικών (Θέσεις 1-4)
Πολεμιδιών

Β΄Γυναικών (Θέσεις 1-4)
Αγ.Νεοφύτου

Κ18 Κορίτσια Τελική Φάση 2ος Όμιλος (Θέσεις 6-10)
ΑΕΛ

Κ14 Κορίτσια 4ος Όμιλος (θέσεις 19-25)
Λύκειο Πολεμιδιών

Κ16 Κορίτσια 3ος Όμιλος (θέσεις 13-18)
Φώτη Πίττα

Β΄Γυναικών (Θέσεις 1-4)
Αγ.Αθανασίου

Β΄Γυναικών Α΄Ομιλος
Γυμν.Λατσιών

Κ18 Κορίτσια Τελική Φάση 2ος Όμιλος (Θέσεις 6-10)
Λύκειο Βεργίνας

Κ14 Κορίτσια 4ος Όμιλος (θέσεις 19-25)
Βεργίνας

Β΄Γυναικών Α΄Ομιλος
Λυκ. Πολεμιδιών

Β΄Γυναικών Α΄Ομιλος
Παλλουριώτισσας

Κ18 Κορίτσια Τελική Φάση 2ος Όμιλος (Θέσεις 6-10)
Παλλουριώτισσα

Κ16 Κορίτσια 3ος Όμιλος (θέσεις 13-18)
Γυμνάσιο Λατσιών

Κ18 Κορίτσια Τελική Φάση 2ος Όμιλος (Θέσεις 6-10)
Πολεμιδιών

Κ16 Κορίτσια Β ' Ομιλος
Πολεμιδιών

Κ14 Κορίτσια Β' Ομιλος
Πολεμιδιών

Κ16 Κορίτσια Β ' Ομιλος
Γυμνάσιο Γερίου

Κ14 Κορίτσια Β' Ομιλος
Γυμνάσιο Γερίου

Β΄Γυναικών Α΄Ομιλος
Βεργίνας

Β΄Γυναικών Α΄Ομιλος
Λυκ. Πολεμιδιών

Κ16 Κορίτσια Β ' Ομιλος
Πολεμιδιών

Κ14 Κορίτσια Β' Ομιλος
Πολεμιδιών

Β΄Γυναικών Α΄Ομιλος
Γυμν.Γερίου

Β΄Γυναικών Α΄Ομιλος
Αγ.Αθανασίου

Κ16 Κορίτσια Β ' Ομιλος
Παλλουριώτισσα

Κ14 Κορίτσια Β' Ομιλος
Παλλουριώτισσα

Β΄Γυναικών Α΄Ομιλος
Λυκ. Πολεμιδιών

Κ16 Κορίτσια Β ' Ομιλος
Απόλλων

Κ14 Κορίτσια Β' Ομιλος
Απόλλων

Κ18 Κορίτσια Γ' Ομιλος
Πολεμιδιών

Κ16 Κορίτσια Β ' Ομιλος
Πολεμιδιών

Κ14 Κορίτσια Β' Ομιλος
Πολεμιδιών

Β΄Γυναικών Α΄Ομιλος
Λυκ. Πολεμιδιών

Κ18 Κορίτσια Γ' Ομιλος
Νεάπολη-Επιστροφή

Β΄Γυναικών Α΄Ομιλος
Λυκ. Πολεμιδιών

Κ18 Κορίτσια Γ' Ομιλος
Τεχν.Σχ.Πάφου

Β΄Γυναικών Α΄Ομιλος
Δερύνειας

Κ18 Κορίτσια Γ' Ομιλος
Πολεμιδιών

Β΄Γυναικών Α΄Ομιλος
Λυκ. Πολεμιδιών

Κ18 Κορίτσια Γ' Ομιλος
Γυμνάσιο Λατσιών

Κ18 Κορίτσια Γ' Ομιλος
Πολεμιδιών

Scroll to Top