Κυπριακή Ομοσπονδία Πετοσφαίρισης

ΠΑΦΙΑΚΟΣ

Πρωταθλήματα
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων, Κ18 Αγόρια Γ' Ομιλος, Κύπελλο ΟΠΑΠ A' Ανδρών
Seasons
2020-2021
Ομ. Εντός
,

Ημερομ.Ομ. ΕντόςΑποτέλεσμαΟμ. ΕκτόςΏραΚατηγορίαΓήπεδο
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Κ18 Αγόρια Γ' Ομιλος
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Κ18 Αγόρια Γ' Ομιλος
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Κ18 Αγόρια Γ' Ομιλος
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων

Θ.ΟμάδαΒΑγ.ΝΗΣΥΣΚΣ(Δ)Σ(Γ)ΠΥΠΚΠ(Δ)Π(Γ)3-03-13-22-31-30-3
162206156.000171132391.295110000
262206243.000192163291.178020000
331103030.0008169121.174100000
432113301.00014413681.059100001
5321134-10.750149154-50.968010001
6221145-10.800186192-60.969001010
7120226-40.333150182-320.824000101
8010113-20.3338695-90.905000010
9020226-40.333157193-360.813000020

Πρόγραμμα

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Αφροδίτη

Κ18 Αγόρια Γ' Ομιλος
Αγ.Θεοδώρου

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Σπ. Κυπριανού

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Αφροδίτη

Κ18 Αγόρια Γ' Ομιλος
Λύκειο Λειβαδιών

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Δερύνειας

Κ18 Αγόρια Γ' Ομιλος
Αγ.Θεοδώρου

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Αφροδίτη

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Σπ. Κυπριανού

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Ελευθερία

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Αφροδίτη

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Παραλιμνίου

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Αφροδίτη

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Λευκόθεο

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Αφροδίτη

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Θεμιστόκλειο

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Αφροδίτη

Αποτέλεσμα

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Αφροδίτη

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Δερύνειας

Κ16 Αγόρια 3ος Όμιλος (θέσεις 9-12)
Αγ.Θεοδώρου

Κ14 Αγόρια 1ος Όμιλος (θέσεις 1-4)
Αγ.Θεοδώρου

Κ14 Αγόρια 1ος Όμιλος (θέσεις 1-4)
Αγ.Νεοφύτου

Κ18 Αγόρια Τελική Φάση (Θέσεις 1-4)
Αγ.Θεοδώρου

Κ16 Αγόρια 3ος Όμιλος (θέσεις 9-12)
Γυμνάσιο Παραλιμνίου

Κ14 Αγόρια 1ος Όμιλος (θέσεις 1-4)
Αγ.Θεοδώρου

Α' Ανδρών (Θέσεις 1-4)
Αφροδίτη

Κ18 Αγόρια Τελική Φάση (Θέσεις 1-4)
Πύλα

Κύπελλο ΟΠΑΠ A' Ανδρών
Θεμιστόκλειο

Κ18 Αγόρια Τελική Φάση (Θέσεις 1-4)
Αγ.Νεοφύτου

Κ16 Αγόρια 3ος Όμιλος (θέσεις 9-12)
Ανθούπολης

Κύπελλο ΟΠΑΠ A' Ανδρών
Αφροδίτη

Κύπελλο ΟΠΑΠ A' Ανδρών
Αφροδίτη

Θεατές: 82
Κ18 Αγόρια Τελική Φάση (Θέσεις 1-4)
Αγ.Θεοδώρου

Κύπελλο ΟΠΑΠ A' Ανδρών
Δερύνειας

Θεατές: 105
Κ16 Αγόρια 3ος Όμιλος (θέσεις 9-12)
Πανεπιστήμιο Κύπρου

Κ14 Αγόρια 1ος Όμιλος (θέσεις 1-4)
Πανεπιστήμιο Κύπρου

Α' Ανδρών (Θέσεις 1-4)
Θεμιστόκλειο

Θεατές: 274
Α' Ανδρών (Θέσεις 1-4)
Αφροδίτη

Θεατές: 170
Κ18 Αγόρια Ημιτελική Φάση 1ος Όμιλος (Θέσεις 1-8)
Φώτη Πίττα

Α' Ανδρών (Θέσεις 1-4)
Θεμιστόκλειο

Θεατές: 74
Α' Ανδρών (Θέσεις 1-4)
Αφροδίτη

Κ14 Αγόρια 1ος Όμιλος (θέσεις 1-4)
Αγ.Θεοδώρου

Α' Ανδρών (Θέσεις 1-4)
Θεμιστόκλειο

Θεατές: 150
Κ16 Αγόρια 3ος Όμιλος (θέσεις 9-12)
Αγ.Θεοδώρου

Κ18 Αγόρια Ημιτελική Φάση 1ος Όμιλος (Θέσεις 1-8)
Θεμιστόκλειο

Κ14 Αγόρια 1ος Όμιλος (θέσεις 1-4)
Θεμιστόκλειο

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Θεμιστόκλειο

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Αφροδίτη

Θεατές: 250
Κ18 Αγόρια Ημιτελική Φάση 1ος Όμιλος (Θέσεις 1-8)
Αγ.Θεοδώρου

Κ16 Αγόρια 3ος Όμιλος (θέσεις 9-12)
Αγ.Θεοδώρου

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Δερύνειας

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Αφροδίτη

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Σπύρος Κυπριανού

Κ18 Αγόρια Ημιτελική Φάση 1ος Όμιλος (Θέσεις 1-8)
Αγ.Θεοδώρου

Κ16 Αγόρια Δ' Ομιλος
Δερύνειας

Κ14 Αγόρια Δ' Ομιλος
Δερύνειας

Κ16 Αγόρια
Δερύνειας

Κ18 Αγόρια Ημιτελική Φάση 1ος Όμιλος (Θέσεις 1-8)
Αγ.Θεοδώρου

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Σπύρος Κυπριανού

Κ16 Αγόρια Δ' Ομιλος
Αγ.Θεοδώρου

Κ14 Αγόρια Δ' Ομιλος
Αγ.Θεοδώρου

Κ16 Αγόρια
Αγ.Θεοδώρου

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Αφροδίτη

Θεατές: 100
Κ18 Αγόρια Ημιτελική Φάση 1ος Όμιλος (Θέσεις 1-8)
Δερύνεια

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Αφροδίτη

Θεατές: 200
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Ελευθερία

Θεατές: 130
Κ18 Αγόρια Γ' Ομιλος
Αγ.Θεοδώρου

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Αφροδίτη

Θεατές: 80
Κ16 Αγόρια Δ' Ομιλος
Αγ.Θεοδώρου

Κ14 Αγόρια Δ' Ομιλος
Αγ.Θεοδώρου

Κ16 Αγόρια
Αγ.Θεοδώρου

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Αφροδίτη

Θεατές: 70
Κ18 Αγόρια Γ' Ομιλος
Λύκειο Λατσιών

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Λευκόθεο

Θεατές: 60
Κ16 Αγόρια Δ' Ομιλος
Λύκειο Λειβαδιών

Κ14 Αγόρια Δ' Ομιλος
Λύκειο Λειβαδιών

Κ16 Αγόρια
Λύκειο Λειβαδιών

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Αφροδίτη

Θεατές: 126
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Παραλιμνίου

Θεατές: 100
Κ18 Αγόρια Γ' Ομιλος
Γυμνάσιο Έμπας

Σούπερ Καπ Ανδρών
Θεμιστόκλειο

Κ18 Αγόρια Γ' Ομιλος
Αγ.Θεοδώρου

Κ14 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Πανεπιστήμιο Κύπρου

Κ16 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Αγ.Θεοδώρου

Κ14 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Αγ.Θεοδώρου

Κ16 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Δερύνειας

Κ16 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Γυμν.Λατσιών

Κ14 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Γυμν.Λατσιών

Κ14 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Γυμν.Λατσιών

Κ18 Αγόρια (Θέσεις 1-6)
Αγ.Θεοδώρου

Κ16 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Αγ.Θεοδώρου

Κ18 Αγόρια (Θέσεις 1-6)
Αγ.Νεοφύτου

Κ16 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Αγ.Νεοφύτου

Κ14 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Αγ.Νεοφύτου

Κ14 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Αγ.Θεοδώρου

Κ18 Αγόρια (Θέσεις 1-6)
Αγ.Θεοδώρου

Α' Ανδρών (Θέσεις 1-4)
Αφροδίτη

Κ16 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Θεμιστόκλειο

Κ14 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Θεμιστόκλειο

Κ18 Αγόρια (Θέσεις 1-6)
Λύκειο Λατσιών

Α' Ανδρών (Θέσεις 1-4)
Ελευθερία

Κ18 Αγόρια (Θέσεις 1-6)
Θεμιστόκλειο

Κ18 Αγόρια (Θέσεις 1-6)
Αγ.Θεοδώρου

Κ16 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Αγ.Θεοδώρου

Κ14 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Αγ.Θεοδώρου

Α' Ανδρών (Θέσεις 1-4)
Αφροδίτη

Κ18 Αγόρια (Θέσεις 1-6)
Φώτη Πίττα

Κ16 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Φώτη Πίττα

Α' Ανδρών (Θέσεις 1-4)
Λευκόθεο

Κ16 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Αγ.Θεοδώρου

Α' Ανδρών (Θέσεις 1-4)
Αφροδίτη

Κ14 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Αγ.Θεοδώρου

Κ18 Αγόρια (Θέσεις 1-6)
Πύλα

Κ14 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Πύλα

Α' Ανδρών (Θέσεις 1-4)
Λευκόθεο

Κ18 Αγόρια (Θέσεις 1-6)
Αγ.Θεοδώρου

Κ16 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Αγ.Θεοδώρου

Α' Ανδρών (Θέσεις 1-4)
Αφροδίτη

Κ18 Αγόρια (Θέσεις 1-6)
Αφροδίτη

Κύπελλο ΟΠΑΠ A' Ανδρών
Ελευθερία

Κύπελλο ΟΠΑΠ A' Ανδρών
Ελευθερία

Κ16 Αγόρια Γ' Ομιλος
Αγ.Θεοδώρου

Κ14 Αγόρια Γ' Ομιλος
Αγ.Θεοδώρου

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Λύκειο Λατσιών

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Αφροδίτη

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Σπύρος Κυπριανού

Κ14 Αγόρια Γ' Ομιλος
Γυμν.Λατσιών

Κ16 Αγόρια Γ' Ομιλος
Γυμν.Λατσιών

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Θεμιστόκλειο

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Ελευθερία

Κ16 Αγόρια Γ' Ομιλος
Αγ.Θεοδώρου

Κ14 Αγόρια Γ' Ομιλος
Αγ.Θεοδώρου

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Αφροδίτη

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Θεμιστόκλειο

Κ16 Αγόρια Γ' Ομιλος
Γυμνάσιο Παραλιμνίου

Κ14 Αγόρια Γ' Ομιλος
Γυμνάσιο Παραλιμνίου

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Αφροδίτη

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Αφροδίτη

Κύπελλο ΟΠΑΠ A' Ανδρών
Αφροδίτη

Κύπελλο ΟΠΑΠ A' Ανδρών
Σπύρος Κυπριανού

Κ16 Αγόρια Γ' Ομιλος
Αγ.Θεοδώρου

Κ14 Αγόρια Γ' Ομιλος
Αγ.Θεοδώρου

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Λευκόθεο

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Δερύνειας

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Αφροδίτη

Κ16 Αγόρια Γ' Ομιλος
Νεάπολη-Επιστροφή

Κ14 Αγόρια Γ' Ομιλος
Νεάπολη-Επιστροφή

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Σπύρος Κυπριανού

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Αφροδίτη

Κ18 Αγόρια Β' Ομιλος
Γυμνάσιο Ανθούπολης

Κ18 Αγόρια Β' Ομιλος
Αγ.Θεοδώρου

Κ18 Αγόρια Β' Ομιλος
Αγ.Νεοφύτου

Κ18 Αγόρια Β' Ομιλος
Αγ.Θεοδώρου

Κ18 Αγόρια Β' Ομιλος
Νεάπολη-Επιστροφή

Κ18 Αγόρια Β' Ομιλος
Αγ.Θεοδώρου

Κ18 Αγόρια Β' Ομιλος
Φώτη Πίττα

Κ18 Αγόρια Β' Ομιλος
Αφροδίτη

Κ18 Αγόρια Β' Ομιλος
Γυμν.Εμπας

Σούπερ Καπ Ανδρών
Κίτιον

Κ18 Αγόρια Β' Ομιλος
Αφροδίτη

Ευρωπαϊκά
Αφροδίτη

Ευρωπαϊκά

Τουρνουά "Ευάγγελος Φλωράκης"
Αφροδίτη

Τουρνουά "Ευάγγελος Φλωράκης"
Αφροδίτη

Κύπελλο ΟΠΑΠ A' Ανδρών
Αφροδίτη

Κύπελλο ΟΠΑΠ A' Ανδρών
Λευκόθεο

Κύπελλο ΟΠΑΠ A' Ανδρών
Αφροδίτη

Κύπελλο ΟΠΑΠ A' Ανδρών
Σπύρος Κυπριανού

Κ14 Αγόρια Β' Ομιλος
Γυμν.Εμπας

Α' Ανδρών (Θέσεις 1-4)
Αφροδίτη

Α' Ανδρών (Θέσεις 1-4)
Ελευθερία

Κ14 Αγόρια Β' Ομιλος
Γυμν.Λατσιών

Α' Ανδρών (Θέσεις 1-4)
Αφροδίτη

Α' Ανδρών (Θέσεις 1-4)
Αφροδίτη

Κ14 Αγόρια Β' Ομιλος
Πανεπιστήμιο Κύπρου

Α' Ανδρών (Θέσεις 1-4)
Θεμιστόκλειο

Α' Ανδρών (Θέσεις 1-4)
Αφροδίτη

Κ14 Αγόρια Β' Ομιλος
Αγ.Θεοδώρου

Κ14 Αγόρια Β' Ομιλος
Αγ.Θεοδώρου

Ευρωπαϊκά

Κ14 Αγόρια Β' Ομιλος
Αγ.Θεοδώρου

Ευρωπαϊκά

Κ14 Αγόρια Β' Ομιλος
Αγ.Θεοδώρου

Κ14 Αγόρια Β' Ομιλος
Αγ.Νεοφύτου

Ευρωπαϊκά

Ευρωπαϊκά

Α' Ανδρών (Α)
Δερύνειας

Σούπερ Καπ Ανδρών
Απόλλων

Α' Ανδρών (Α)
Αφροδίτη

Α' Ανδρών (Α)
Σπύρος Κυπριανού

Α' Ανδρών (Α)
Ελευθερία

Α' Ανδρών (Α)
Αφροδίτη

Α' Ανδρών (Α)
Σπύρος Κυπριανού

Α' Ανδρών (Α)
Αφροδίτη

Α' Ανδρών (Α)
Αφροδίτη

Α' Ανδρών (Α)
Λευκόθεο

Α' Ανδρών (Α)
Αφροδίτη

Α' Ανδρών (Α)
Αφροδίτη

Α' Ανδρών (Α)
Φώτη Πίττα

Α' Ανδρών (Α)
Αφροδίτη

Α' Ανδρών (Α)
Θεμιστόκλειο

Scroll to Top