Κυπριακή Ομοσπονδία Πετοσφαίρισης

ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ

Leagues
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων, Κ14 Αγόρια Β' Ομιλος, Κ16 Αγόρια Β' Ομιλος, Κ18 Αγόρια Ημιτελική Φάση 2ος Όμιλος (Θέσεις 1-8), Κ18 Αγόρια Β' Ομιλος, Κύπελλο ΟΠΑΠ A' Ανδρών
Seasons
2019-2020
Έδρα

Ημερομ.ΈδραΑποτέλεσμαΕκτός ΈδραςΏραΚατηγορίαΓήπεδο
Κ18 Αγόρια Β' Ομιλος
Κ18 Αγόρια Β' Ομιλος
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Κ18 Αγόρια Β' Ομιλος
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Κ14 Αγόρια Β' Ομιλος
Κ16 Αγόρια Β' Ομιλος
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Κ18 Αγόρια Β' Ομιλος
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Κ16 Αγόρια Β' Ομιλος
Κ16 Αγόρια Β' Ομιλος
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Κ18 Αγόρια Ημιτελική Φάση 2ος Όμιλος (Θέσεις 1-8)
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Κ14 Αγόρια Β' Ομιλος
Κ16 Αγόρια Β' Ομιλος
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Κ18 Αγόρια Ημιτελική Φάση 2ος Όμιλος (Θέσεις 1-8)
Κ18 Αγόρια Ημιτελική Φάση 2ος Όμιλος (Θέσεις 1-8)
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Κ18 Αγόρια Ημιτελική Φάση 2ος Όμιλος (Θέσεις 1-8)
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Κ18 Αγόρια Ημιτελική Φάση 2ος Όμιλος (Θέσεις 1-8)
Κ18 Αγόρια Ημιτελική Φάση 2ος Όμιλος (Θέσεις 1-8)

Αναπτυξιακά Κ18 Αγόρια Β΄ Ομιλος

Θ.ΌνομαΒΑγ.ΝΗΣΥΣΚΣ(Δ)Σ(Γ)ΠΥΠΚΠ(Γ)3-03-13-22-31-30-3
112440120120.0003001621.852400000
264226601.0002652261.173200002
3-1403012-120.0001233000.410000003

Αναπτυξιακά Κ16 Αγόρια Β΄ Ομιλος

Θ.ΌνομαΒΑγ.ΝΗΣΥΣΚΣ(Δ)Σ(Γ)ΠΥΠΚΠ(Γ)1-20-22-12-03-03-13-22-31-30-3
184408178.0002131251.7040013000000
2440408-80.000741910.3870400000000
334125411.2501751461.1991101000000

Αναπτυξιακά Κ14 Αγορια B΄ ομιλος

Θ.ΌνομαΒΑγ.ΝΗΣΥΣΚΣ(Δ)Σ(Γ)ΠΥΠΚΠ(Γ)1-20-22-12-0
142204040.000100611.6390002
2220204-40.000611000.6100200
300000000.000000.0000000

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α' ΑΝΔΡΩΝ

Θ.ΌνομαΒΑγ.ΝΗΣΥΣΚΣ(Δ)Σ(Γ)ΠΥΠΚΠ(Δ)Π(Γ)3-03-13-22-31-30-3
12611923011192.7279387921461.184612110
22310822712152.2508957731221.158422110
32311742615111.733933879541.061430211
4181165242041.200967950171.018312221
5181064201731.176852818341.042231103
6181165242131.143979968111.011222221
7311110430-260.133648837-1890.774100019
8011011433-290.121719914-1950.787000047

Πρόγραμμα

Κ18 Αγόρια Ημιτελική Φάση 2ος Όμιλος (Θέσεις 1-8)
Πύλα

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Θεμιστόκλειο

Κ18 Αγόρια Ημιτελική Φάση 2ος Όμιλος (Θέσεις 1-8)
Λύκειο Λατσιών

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Σπ. Κυπριανού

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Σπ. Κυπριανού

Κ18 Αγόρια Ημιτελική Φάση 2ος Όμιλος (Θέσεις 1-8)
Αγ.Νεοφύτου

Κ18 Αγόρια Ημιτελική Φάση 2ος Όμιλος (Θέσεις 1-8)
Αγ.Νεοφύτου

Αποτέλεσμα

Κ18 Αγόρια Ημιτελική Φάση 2ος Όμιλος (Θέσεις 1-8)
Νεάπολη-Επιστροφή

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Σπ. Κυπριανού

Κ16 Αγόρια
Γυμνάσιο Παραλιμνίου

Κ16 Αγόρια Β' Ομιλος
Αγ.Νεοφύτου

Κ14 Αγόρια Β' Ομιλος
Αγ.Νεοφύτου

Κ16 Αγόρια
Αγ.Νεοφύτου

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Δερύνειας

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Σπ. Κυπριανού

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Λευκόθεο

Κ18 Αγόρια Ημιτελική Φάση 2ος Όμιλος (Θέσεις 1-8)
Αγ.Νεοφύτου

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Σπ. Κυπριανού

Κ16 Αγόρια Β' Ομιλος
Αγ.Νεοφύτου

Κ16 Αγόρια Β' Ομιλος
Αγ.Νεοφύτου

Κ16 Αγόρια
Αγ.Νεοφύτου

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Παραλιμνίου

Κ18 Αγόρια Β' Ομιλος
Αγ.Νεοφύτου

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Σπ. Κυπριανού

Κ16 Αγόρια Β' Ομιλος
Φώτη Πίττα

Κ14 Αγόρια Β' Ομιλος
Φώτη Πίττα

Κ16 Αγόρια
Φώτη Πίττα

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Ελευθερία

Κ18 Αγόρια Β' Ομιλος
Δερύνεια

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Σπ. Κυπριανού

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Αφροδίτη

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Σπ. Κυπριανού

Κ18 Αγόρια Β' Ομιλος
Ανθούπολης

Κ18 Αγόρια Β' Ομιλος
Αγ.Νεοφύτου

Κ14 Αγόρια (Θέσεις 1-2)
Θεμιστόκλειο

Κ14 Αγόρια (Θέσεις 1-2)
Αγ.Νεοφύτου

Κ14 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Πανεπιστήμιο

Κ14 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Πύλα

Κ16 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Θεμιστόκλειο

Κ14 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Θεμιστόκλειο

Κ16 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Αγ.Νεοφύτου

Κ18 Αγόρια (Θέσεις 1-6)
Πύλα

Κ18 Αγόρια (Θέσεις 1-6)
Αγ.Νεοφύτου

Κ18 Αγόρια (Θέσεις 1-6)
Λύκειο Λατσιών

Κ16 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Γυμν.Λατσιών

Κ14 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Γυμν.Λατσιών

Κ18 Αγόρια (Θέσεις 1-6)
Αγ.Νεοφύτου

Κ16 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Αγ.Νεοφύτου

Κ14 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Αγ.Νεοφύτου

Κ18 Αγόρια (Θέσεις 1-6)
Αγ.Νεοφύτου

Κ14 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Αγ.Νεοφύτου

Κ18 Αγόρια (Θέσεις 1-6)
Αγ.Νεοφύτου

Κ16 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Αγ.Νεοφύτου

Κ14 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Αγ.Νεοφύτου

Κ18 Αγόρια (Θέσεις 1-6)
Φώτη Πίττα

Κ16 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Φώτη Πίττα

Κ18 Αγόρια (Θέσεις 1-6)
Αγ.Νεοφύτου

Κ18 Αγόρια (Θέσεις 1-6)
Αγ.Θεοδώρου

Κ16 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Αγ.Θεοδώρου

Κ14 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Αγ.Θεοδώρου

Κ18 Αγόρια (Θέσεις 1-6)
Αγ.Νεοφύτου

Κ16 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Αγ.Νεοφύτου

Κ14 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Αγ.Νεοφύτου

Α' Ανδρών (Θέσεις 5-8)
Σπύρος Κυπριανού

Α' Ανδρών (Θέσεις 5-8)
Θεμιστόκλειο

Κ16 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Αγ.Νεοφύτου

Κ14 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Αγ.Νεοφύτου

Α' Ανδρών (Θέσεις 5-8)
Σπύρος Κυπριανού

Κ16 Αγόρια (θέσεις 1-6)
Δερύνειας

Κ18 Αγόρια (Θέσεις 1-6)
Θεμιστόκλειο

Α' Ανδρών (Θέσεις 5-8)
Λύκειο Λατσιών

Α' Ανδρών (Θέσεις 5-8)
Σπύρος Κυπριανού

Κ18 Αγόρια (Θέσεις 1-6)
Πύλα

Κ16 Αγόρια Β' Ομιλος
Αγ.Νεοφύτου

Κ14 Αγόρια Β' Ομιλος
Αγ.Νεοφύτου

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Σπ. Κυπριανού

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Σπ. Κυπριανού

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Ελευθερία

Κ16 Αγόρια Β' Ομιλος
Δερύνεια

Κ14 Αγόρια Β' Ομιλος
Δερύνεια

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Σπ. Κυπριανού

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Σπ. Κυπριανού

Κ16 Αγόρια Β' Ομιλος
Αγ.Νεοφύτου

Κ14 Αγόρια Β' Ομιλος
Αγ.Νεοφύτου

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Αφροδίτη

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Σπ. Κυπριανού

Κ16 Αγόρια Β' Ομιλος
Έμπας

Κ14 Αγόρια Β' Ομιλος
Έμπας

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Σπ. Κυπριανού

Κύπελλο ΟΠΑΠ A' Ανδρών
Σπ. Κυπριανού

Κύπελλο ΟΠΑΠ A' Ανδρών
Δερύνειας

Κ16 Αγόρια Β' Ομιλος
Αγ.Νεοφύτου

Κ14 Αγόρια Β' Ομιλος
Αγ.Νεοφύτου

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Δερύνειας

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Σπ. Κυπριανού

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Λύκειο Λατσιών

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Θεμιστόκλειο

Κ16 Αγόρια Β' Ομιλος
Πανεπιστήμιο

Κ14 Αγόρια Β' Ομιλος
Πανεπιστήμιο

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Σπ. Κυπριανού

ΟΠΑΠ Α' Ανδρων
Λευκόθεο

Κ18 Αγόρια Β' Ομιλος
Αγ.Νεοφύτου

Κ18 Αγόρια Β' Ομιλος
Νεάπολη-Επιστροφή

Κ18 Αγόρια Β' Ομιλος
Αγ.Νεοφύτου

Κ18 Αγόρια Β' Ομιλος
Φώτη Πίττα

Κ18 Αγόρια Β' Ομιλος
Γυμνάσιο Ανθούπολης

Κ18 Αγόρια Β' Ομιλος
Γυμν.Εμπας

Κ18 Αγόρια Β' Ομιλος
Αγ.Νεοφύτου

Κ18 Αγόρια Β' Ομιλος
Αφροδίτη

Κ18 Αγόρια Β' Ομιλος
Αγ.Νεοφύτου

Κ18 Αγόρια Β' Ομιλος
Αγ.Νεοφύτου

Τουρνουά "Ευάγγελος Φλωράκης"
Αφροδίτη

Τουρνουά "Ευάγγελος Φλωράκης"
Αφροδίτη

Κύπελλο ΟΠΑΠ A' Ανδρών
Αφροδίτη

Κύπελλο ΟΠΑΠ A' Ανδρών
Σπύρος Κυπριανού

Α' Ανδρών (Θέσεις 1-4)
Σπύρος Κυπριανού

Α' Ανδρών (Θέσεις 1-4)
Θεμιστόκλειο

Κ14 Αγόρια Β' Ομιλος
Γυμν.Εμπας

Α' Ανδρών (Θέσεις 1-4)
Σπύρος Κυπριανού

Κ14 Αγόρια Β' Ομιλος
Αγ.Νεοφύτου

Α' Ανδρών (Θέσεις 1-4)
Σπύρος Κυπριανού

Α' Ανδρών (Θέσεις 1-4)
Ελευθερία

Κ14 Αγόρια Β' Ομιλος
Αγ.Θεοδώρου

Κ14 Αγόρια Β' Ομιλος
Πανεπιστήμιο

Κ14 Αγόρια Β' Ομιλος
Αγ.Νεοφύτου

Κ14 Αγόρια Β' Ομιλος
Γυμν.Λατσιών

Ευρωπαϊκά

Ευρωπαϊκά

Κ14 Αγόρια Β' Ομιλος
Αγ.Νεοφύτου

Κ14 Αγόρια Β' Ομιλος
Αγ.Νεοφύτου

Α' Ανδρών (Α)
Σπ. Κυπριανού

Α' Ανδρών (Α)
Σπ. Κυπριανού

Α' Ανδρών (Α)
Δερύνειας

Α' Ανδρών (Α)
Σπ. Κυπριανού

Α' Ανδρών (Α)
Σπ. Κυπριανού

Α' Ανδρών (Α)
Σπ. Κυπριανού

Α' Ανδρών (Α)
Φώτη Πίττα

Α' Ανδρών (Α)
Ελευθερία

Α' Ανδρών (Α)
Θεμιστόκλειο

Α' Ανδρών (Α)
Σπ. Κυπριανού

Α' Ανδρών (Α)
Λευκόθεο

Α' Ανδρών (Α)
Σπ. Κυπριανού

Α' Ανδρών (Α)
Αφροδίτη

Α' Ανδρών (Α)
Σπ. Κυπριανού

Scroll to Top